Na jakim terenie pracujecie?

Jesteśmy z Warszawy. Możemy jednak dojechać dla Was w każde miejsce na świecie! W takim przypadku musimy jednak ustalić osobną stawkę za dojazd.

Czy spotykacie się z Parą Młodą przed ślubem?

Zawsze chcemy się z Wami spotkać! Oprócz dopełnienia formalności rozmowa o Waszym wymarzonym dniu pozwala nam lepiej poznać Was oraz Wasze oczekiwania wobec fotografii i filmu.

Czy sfotografujecie każdego gościa?

Nigdy Wam tego nie obiecamy! Jesteśmy dobrymi obserwatorami i od przygotowań staramy się zorientować kto jest dla Was najważniejszy. Na naszych zdjęciach i filmie znajdziecie zarówno gości dobrze bawiących się na parkiecie jak i babcię popijającą herbatę przy stole.

Co od nas dostajecie?

Uśmiech na twarzy:)! A do tego dedykowany pendrive, na którym znajdzie się Wasze fotografie po autorskiej obróbce oraz film wraz z teledyskiem. Oprócz tego dostajecie galerię internetową i link do teledysku on-line, żebyście mogli łatwo i szybko podzielić się wspomnieniami z rodziną i znajomymi.

Czy możemy dostać wszystkie, nieobrobione zdjęcia?

Nie! Zdjęcia wykonujemy w formacie RAW, które następnie poddajemy autorskiej obróbce i oddajemy Wam wam plikach JPEG. Nie ma możliwości otrzymania od nas wszystkich plików RAW. Pamiętajcie jednak, że dzięki naszemu doświadczeniu wiemy jak ważny jest do dla Was dzień. Zawsze dostaniecie od nas minimum 400 fotografii. Nie limitujemy jednak liczby zdjęć jakie Wam przekazujemy. Wszystko zależy od przebiegu dnia. W umowie podajemy jedynie liczbę minimalną jakiej możecie się spodziewać i zawsze ją przekraczam.

Ile trwa reportaż ślubny?

Większość z naszych pakietów zawiera maksymalnie 12 godzinny reportaż. Doszliśmy do wniosku, że zawsze pracujemy maksymalnie do 1:00, więc najwcześniej zaczynamy fotografować o 13:00 i praktycznie w każdym przypadku jest to wystarczający czas do powstania pełnego reportażu zarówno filmowego jak i fotograficznego.

Czy warto pomyśleć o sesji innego dnia?

Tak, ale pod jednym warunkiem – że bardzo tego chcecie. Nie zrozumcie mnie źle, bo chcę być z Wami jedynie szczery – sesja ślubna innego dnia w przeciwieństwie do tej, którą wykonuję w dniu ślubu wymaga dodatkowego zaangażowania, energii, czasu i chęci a z doświadczenia wiem, że po ślubie nie każdy je w sobie znajduje. Dlatego też jeśli oboje myślicie o sesji jako przygodzie to tak, jak najbardziej warto ją zaplanować i jedyne co w takiej sytuacji nam pozostaje to wspólnie zaplanować dokąd się wybierzemy.

Czy wykonujesz sesję plenerową w dniu ślubu?

Zawsze staramy się Was namówić na taką sesję. Zaplanujcie dzień tak aby mieć chwilę dla siebie i abyśmy wspólnie mogli wykonać sesję tylko o Was. Te fotografie zawsze oddają emocje i uczucia z tego jedynego dnia.

Czy zawsze publikujesz fotografie ze ślubów jakie wykonujesz?

Publikacja materiałów jest dla nas bardzo istotna – właśnie dzięki temu możecie zobaczyć nasze prace. Gdybyśmy nie mieli takiej możliwości prawdopodobnie nie byłoby Was tutaj.

Ile czasu będziemy czekać na fotografie i film?

Maksymalnie 75 dni. Fotografia i film ślubny to nasze główne zajęcie dlatego też praca nad obróbką i montażem ma u nas absolutny priorytet. Wiemy jak ważne są to dla Was wspomnienia i staramy się jak najszybciej oddać Wam reportaż.